Alicja Jakub Wyganowscy – rodzinna firma działająca od 30lat, zajmująca się projektowaniem eleganckiej biżuterii srebrnej, uczestnicy w wielu prestiżowych wystaw na całym świecie.

Paweł Kaczyński – projektant unikatowej biżuterii, wykorzystuje w swoich projektach nowoczesne rozwiązania technologiczne i techniczne. Jego obiekty biżuterii to niekiedy małe rzeźby. Uczestnik i zwycięzca wielu konkursów i wystaw.

Krystyna Hierowska – absolwentka grafiki na ASP w Krakowie. Uczestniczka i zwyciężczyni wielu konkursów graficznych na całym świecie W jej pracach widać wyraźną inspirację sztuką Chin i Japonii.

Elżbieta Radzikowska – Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Tworzy urocze grafiki, niejednokrotnie z dowcipem, niezwykle estetyczne i doskonałe warsztatowo.

Hanna Rojkowska – absolwentka ASP w Krakowie. Autorka pełnych poczucia humoru obrazów, których często bohaterami są ulubione koty.

Andrzej Kasprzak – Absolwent ASP w Krakowie. Twórca ciekawych, wielobarwnych grafik. Uczestnik i laureat wielu konkursów i nagród.

Maria Kosiak – Milewska, Piotr Milewski – wykonują biżuterię z mosiądzu, miedzi i alpaki, niekiedy posrebrzaną. W swoich pracach umieszczają również szkło witrażowe.

KOD Krystyna Odolińska – projektantka modowej biżuterii, łączy klasyczną formę z nowoczesnym wykonaniem. Biżuteria wyraźna, podkreślająca kobiecą osobowość.

Pracownia Biżuterii Motyle – pracownia biżuterii działa o 2005 roku. Projektantka Daria Jankowiak-Byczkowska czerpie inspiracje z otaczającego nas świata – roślin, architektury. Biżuteria głównie srebrna lub pozłacana, wykorzystuje w swoich projektach kamienie naturalne i kryształy.

Tomasz Kargul – twórca biżuterii srebrnej, również pozłacanej. Biżuteria charakteryzuje się prostymi, geometrycznymi formami, eksponując bursztyn w nowoczesnej odsłonie.

Jacek Ostrowski – Twórca oryginalnej, awangardowej biżuterii. Wykorzystuje w swoich projektach srebro, kolorową żywicę industrialną, kryształy oraz bursztyn.

Woytek Rygało – absolwent Politechniki Warszawskiej. Od 1983 roku zawodowo zajmuje się złotnictwem. Twórca różnorodnej biżuterii srebrnej, często łączonej z kamieniami (bursztyn, oliwin, akwamaryn).

Jan Lekszycki – Autor unikatowej biżuterii artystycznej łączącej srebro z elementami złota, często z dodatkiem naturalnych kamieni. Ciekawie łączy różne faktury powierzchni, przez co jego biżuteria jest niezwykle ciekawa.

Katarzyna Kaznowska – absolwentka ASP w Łodzi, projektantka nietuzinkowej biżuterii. Łączy srebro z kamieniami naturalnymi i kryształami. Poszukuje ciągle nowych form, skutecznie zadziwiając nieoczywistymi pomysłami, zachowując przy tym wygodę i funkcjonalność oferowanej biżuterii.

Venus Renata Wydro – pracownia biżuterii srebrnej, w swojej ofercie posiada przebogatą kolekcję pierścionków, naszyjników, kolczyków. Przykłada duża wartość do oryginalności, wygody i estetyki swoich małych dzieł.

Dorian Grabowski – Autor unikatowej biżuterii głównie srebrnej. Czerpie inspiracje z niedoścignionej estetyki natury. Wykorzystuje nowe techniki tworząc niepowtarzalne formy biżuteryjne.

Dominika Łoś – absolwentka ASP we Wrocławiu. Artystka tworzy piękne formy szklane użytkowe i dekoracyjne, tj. misy, patery, obrazy.

Marek Jargiło – W 1997 otworzył własną pracownię szkła – Studio Glass Marek Jargiło na lubelszczyźnie. Tworzy wielobarwne formy użytkowe – kielichy, misy, patery, wazony, talerze.

Andrzej Rafalski – ur. 1957 r. w Grudziądzu. Ulubionym materiałem artysty jest szkło, które niejednokrotnie łączy z elementami metalowymi. Uczestnik wielu wystaw w Polsce i za granicą (Toronto, Bornholm)

ALTO Aneta Pawłowska – pracownia szkła artystycznego, wykorzystuje technikę fusingu, tworząc zabawne, kolorowe formy (anioły, zwierzęta).

BOSKA Monika Tomaszewska – autorka unikatowej biżuterii, mocno związana z modą. Ekspresje autorki, osobowość i charyzma przenikają do jej autorskich kolekcji, Dba o szczegół i doskonałość wykonania.

Beata i Tadeusz Handziak – zajmują się tworzeniem prac ze szkła i ceramiki, wykorzystują technikę fusingu na szkle i mozaiki w ceramice

Jacek Byczewski – absolwent rzeźby ASP w Warszawie, jeden z czołowych projektantów biżuterii. Tworzy rozpoznawalną, unikatową biżuterię łącząc w swoich projektach stal szlachetną i złoto. Uczestnik wielu wystaw w Polsce i za granicą. Wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość – w 2014 roku został projektantem biżuterii 25-lecia.

Pracownia ceramiki Jo –  prowadzona przez Joannę Olejniczak, absolwentkę ASP w Łodzi. Tworzy ciekawe formy ceramiczne zdobione kolorowymi szkliwami

Renata Basaj – pracownia ceramiki działająca od 2008 w Warszawie. Prace wyróżniają się pięknym szkliwem i dbałością o szczegóły

Latela – pracownia ceramiczna założona przez Elżbietę Furmańczyk w Rębiechowie. Oferuje ceramikę użytkowa i dekoracyjną starannie szkliwioną.

Dominika Stawarz Burska – pracownia artystyczna oferująca między innymi piękne kafelki z motywami z obrazów autorki.

ImkA Design – to marka stworzona przez Irminę Helak absolwentkę ASP we Wrocławiu. Tworzy unikatowe małe dekoracyjne formy z porcelany. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju

Karolina Szeląg – rzeźbiarka i ceramiczka. Tworzy niepowtarzalne filiżanki i inne formy, np aniołki.

Drzymała Jacek i Dariusz – autorzy głównie aniołów ze szkła i metalu. Wykorzystuja również w swoich rzeźbach kamienie i drewno.

Anna Płonka – artystka tworząca kolorowe rzeźby głównie postaci i zwierząt. Malowane na zimno , często złocone

Małgorzata Słabikowska – absolwentka Wydziału Urbanistyki i Architektury w Gliwicach, tworzy interesujące prace ceramiczne z dbałością o szczegóły, piękne szkliwione

Krzysztof Wiśniewski – absolwent grafiki w Poznaniu. Założyciel pracowni Visart , twórca rzeźb ceramicznych i szklanych.

Szular Katarzyna i Tomasz – pracownia ceramiki od 2004 .Autorzy niepowtarzalnych rzeźb ceramicznych zarówno małych jaki dużych form przestrzennych , aniołów, lamp, donic

CeramaArt – pracownia założona przez Agnieszkę Borkowska . Oferuje użytkowe formy w kamionce i porcelanie , filiżanki, kubki zdobione drukiem podszkliwnym i kolorowymi ozdobami

Elżbieta Bocianowska – absolwentka grafiki PWSSP Łodzi , tworzy nastrojowe grafiki w technice akwaforty, często barwionej , motywy czerpie z otaczającej przyrody.

Marian Bocianowski – absolwent grafiki PWSSP w Łodzi, grafik, malarz, ilustrator. Tworzy najczęściej w technice barwionej akwaforty

Paweł Nowak – absolwent PWSSP w Gdańsku. Twórca własnej techniki reliefowej w papierze

Andrzej Kasprzak – absolwent ASP w Krakowie. Artysta stosuje w swoich pracach różne techniki: akwaforta, akwatinta, sucha igła, kolaż, malarstwo olejne i akrylowe.

Elżbieta Radzikowska – absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Uprawia technikę warsztatową i rysunek.

Anna Borcz – absolwentka ASP we Wrocławiu. Twórczość artystki to malarstwo, rysunek , kolaż i fotografia.

Ewa Wesołowska – absolwentka ASP w Łodzi. Artystka zajmuje się grafika warsztatową, malarstwem, rzeźbą i projektowaniem.

Jerzy Nowak – absolwent PWSSP w Łodzi , zajmuje sie grafiką i malarstwem.

Czesław Tumielewicz – studiował w PWSSP w Gdańsku i Poznaniu. Artysta stosuje różne techniki graficzne: linoryt, litografię , monotypię, akwafortę i akwatintę.

Adam Papke – absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, specjalizuje się w technice akwareli.

Krzysztof Urbanowicz – ukończył PLSP w Koszalinie, zajmuje się malarstwem, grafika wydawnicza i fotografią, tematami głównymi jego twórczości są portrety i pejzaże.